Publications Office of the EU
Hiszpania-Santurtzi: Usługi ubezpieczenia medycznego - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Hiszpania-Santurtzi: Usługi ubezpieczenia medycznego

  • Opublikowano
    29/10/2014
  • Termin
    16/12/2014
  • Odaítélve
    08/01/2015
  • Otwarcie ofert
    08/01/2015
  • Mai nap
    02/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Brak
Miejsce realizacji
NUTS code: ES213 Bizkaia
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: Brak
Gazdasági ágazat (fő CPV)
66512220 Usługi ubezpieczenia medycznego
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
2,100,000.00 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Numer referencyjny oferty
D2-111.4
Opis

Contratación de una póliza de seguro médico de salud que garantice las prestaciones de asistencia sanitaria requeridas, respecto del colectivo de empleados de la Autoridad Portuaria de Bilbao y sus familiares directos y otros.

Sposób składania ofert
Brak
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Ogłoszenie obejmuje zamówienie publiczne
Warunki otwarcia ofert (data)
08/01/2015 10:00
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
2,100,000.00 EUR
Ostateczna wartość zakontraktowana
Brak
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Igualatorio Médico Quirúrgico, Sociedad Anónima de Seguros y Reaseguros
Adres pocztowy: c/ Máximo Aguirre, nº 18 bis
Miejscowość: Bilbao
Kod pocztowy: 48011
Kraj: ESP
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.