Publications Office of the EU
Włochy-Potenza: Różne urządzenia i produkty medyczne - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Włochy-Potenza: Różne urządzenia i produkty medyczne

  • Odaítélve
    25/01/2019
  • Mai nap
    31/08/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Azienda Ospedaliera Regionale «San Carlo» di Potenza
Miejsce realizacji
NUTS code: ITF51 Potenza
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: ITF51 Potenza
Gazdasági ágazat (fő CPV)
33190000 Różne urządzenia i produkty medyczne
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
169,000.00 EUR
Numer referencyjny oferty
Brak
Opis

Fornitura di n. 20 impianti per cage MAS-TLIF per chirurgia vertebrale Nuvasive

Sposób składania ofert
Brak
Oferty można składać
Not applicable
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
Brak
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
Not specified
Szacunkowa wartość
Brak
Ostateczna wartość zakontraktowana
169,000.00 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Etra Medica S.r.l.
Adres pocztowy: Via Orfeo Mazzitelli 270
Miejscowość: Bari
Kod pocztowy: 70121
Kraj: ITA
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.