Publications Office of the EU
Oferta na dostawę bewacyzumabu, oferta nr: F.Y.Y. 59/2024 (YY i OAY), nr ref. Fak. RR.R.13.25.02.08.193 - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że tekst został przetłumaczony automatycznie na język strony

Oferta na dostawę bewacyzumabu, oferta nr: F.Y.Y. 59/2024 (YY i OAY), nr ref. Fak. RR.R.13.25.02.08.193

  • Opublikowano
    04/06/2024
  • Termin
    05/07/2024
  • Otwarcie ofert
    05/07/2024
  • Mai nap
    01/09/2026
Status
Zakończono składanie ofert
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Υπουργείο Υγείας
Miejsce realizacji
NUTS code: Wiele miejsc realizacji
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: Brak
Gazdasági ágazat (fő CPV)
33652100 Środki przeciwnowotworowe
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
1,046,400.00 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Liczba części zamówienia
2
Numer referencyjny oferty
Αρ. Διαγωνισμού: Φ.Υ.Υ. 59/2024 (YY και OAY), Αρ.Φακ. Φ.Υ.Υ.13.25.02.08.193
Opis

Dostawa bewacyzumabu nr oferty: F.Y.Y. 59/2024 (YY i OAY) RR.R.13.25.02.08.193

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://www.eprocurement.gov.cy/epps/cft/prepareViewCfTWS.do?resourceId=6883299
Oferty można składać
Składanie dokumentów drogą elektroniczną: wymagane
https://www.eprocurement.gov.cy/epps/cft/prepareViewCfTWS.do?resourceId=6883299
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
05/07/2024 12:30
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.