Publications Office of the EU
Niemcy-Hamburg: Usługi sprzątania budynków - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Niemcy-Hamburg: Usługi sprzątania budynków

  • Opublikowano
    04/03/2022
  • Termin
    20/04/2022
  • Otwarcie ofert
    20/04/2022
  • Odaítélve
    30/08/2022
  • Mai nap
    02/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Finanzbehörde Hamburg
Miejsce realizacji
NUTS code: DE600 Hamburg
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: DE600 Hamburg
Gazdasági ágazat (fő CPV)
90911200 Usługi sprzątania budynków
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
329,000.00 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
327,100.00 EUR
Numer referencyjny oferty
FB 2021002410
Opis

Ausgeschrieben wird die Gebäudereinigung im ReBBz Schule Leuschnerstraße, Leuschnerstraße 13, 21031 Hamburg für die Zeit vom 01.10.2022 bis auf weiteres. Bei dem Objekt handelt es sich um ein Schulgebäude mit einer Gesamtreinigungsfläche von 6.100 qm.

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://fbhh-evergabe.web.hamburg.de/evergabe.bieter/api/external/deeplink/subproject/0079cee8-0656-4746-89c0-6cdf603fbe67
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
20/04/2022 10:00
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
329,000.00 EUR
Ostateczna wartość zakontraktowana
327,100.00 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Henning Facility Services GmbH
Adres pocztowy: Am Sandtorkai 40
Miejscowość: Hamburg
Kod pocztowy: 20457
Kraj: DEU
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.