Publications Office of the EU
Norwegia-Jessheim: Pojazdy silnikowe specjalnego zastosowania - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Norwegia-Jessheim: Pojazdy silnikowe specjalnego zastosowania

  • Opublikowano
    05/04/2022
  • Termin
    12/05/2022
  • Otwarcie ofert
    12/05/2022
  • Odaítélve
    02/06/2022
  • Mai nap
    03/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Øvre Romerike Innkjøpssamarbeid
Miejsce realizacji
NUTS code: NO082 Viken
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: NO082 Viken
Gazdasági ágazat (fő CPV)
34144000 Pojazdy silnikowe specjalnego zastosowania
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
1,821,000.00 NOK
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
1,821,000.00 NOK
Numer referencyjny oferty
2022-06
Opis

The aim of the procurement is to procure a ski track preparation machine for Ullensaker Municipality.
The machine must be delivered in accordance with the requirements specification and function requirements stated in the tender documentation.

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://tendsign.no/doc.aspx?UniqueId=afkcqsbara&GoTo=Tender
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
12/05/2022 12:01
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
1,821,000.00 NOK
Ostateczna wartość zakontraktowana
1,821,000.00 NOK
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Owren AS
Adres pocztowy: Postboks 25
Miejscowość: Vingrom
Kod pocztowy: 2607
Kraj: NOR
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.