Publications Office of the EU
Włochy-Bellizzi: Usługi wywozu stałych odpadów miejskich - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że kody CPV wywodzą się z tekstu procedury

Włochy-Bellizzi: Usługi wywozu stałych odpadów miejskich

  • Opublikowano
    03/06/2020
  • Termin
    10/07/2020
  • Otwarcie ofert
    13/07/2020
  • Mai nap
    02/09/2026
Status
Zakończono składanie ofert
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Centrale unica di committenza Sele – Picentini
Miejsce realizacji
NUTS code: ITF35 Salerno
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: ITF35 Salerno
Gazdasági ágazat (fő CPV)
90513200 Usługi wywozu stałych odpadów miejskich
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
146,620.00 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Numer referencyjny oferty
Brak
Opis

Procedura aperta, con criterio dell'offerta economicamente più vantaggiosa, per l'affidamento del servizio di prelievo, trasporto e smaltimento finale di rifiuti urbani provenienti dal centro di raccolta comunale

Sposób składania ofert
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału muszą być złożone na adres:
Oficjalna nazwa: Centrale unica di committenza Sele – Picentini
Miejscowość: Bellizzi
Kod NUTS: ITF35
Kod pocztowy: 84092
Kraj: ITA
Osoba wyznaczona do kontaktów: ing. Pino Schiavo
Główny adres: www.cucselepicentini.sa.it
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
13/07/2020 12:00
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
146,620.00 EUR
Ostateczna wartość zakontraktowana
Brak
Udzielenie zamówienia
Brak
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.