Publications Office of the EU
Niemcy-Poczdam: Usługi administracji publicznej, obrony i zabezpieczenia socjalnego - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Niemcy-Poczdam: Usługi administracji publicznej, obrony i zabezpieczenia socjalnego

  • Opublikowano
    15/04/2022
  • Termin
    13/05/2022
  • Otwarcie ofert
    13/05/2022
  • Odaítélve
    08/06/2022
  • Mai nap
    03/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Brandenburgischer IT Dienstleister
Miejsce realizacji
NUTS code: DE404 Potsdam, Kreisfreie Stadt
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: DE404 Potsdam, Kreisfreie Stadt
Gazdasági ágazat (fő CPV)
75000000 Usługi administracji publicznej, obrony i zabezpieczenia socjalnego
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
1.00 EUR
Numer referencyjny oferty
V-22/0166
Opis

Leitung, Steuerung und Koordinierung des Projekts "Migration zu LVN 5.1"

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://vergabemarktplatz.brandenburg.de/VMPSatellite/notice/CXSDYYDYHZN
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
13/05/2022 12:00
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
Brak
Ostateczna wartość zakontraktowana
1.00 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: IABG mbH Niederlassung Berlin
Adres pocztowy: Friedrichstraße 185 Haus E
Miejscowość: Berlin
Kod pocztowy: 10117
Kraj: DEU
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.