Publications Office of the EU
Belgia-Mechelen: Siedziska, krzesła i produkty z nimi związane, i ich części - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że kody CPV wywodzą się z tekstu procedury

Belgia-Mechelen: Siedziska, krzesła i produkty z nimi związane, i ich części

  • Opublikowano
    17/06/2019
  • Termin
    20/08/2019
  • Otwarcie ofert
    20/08/2019
  • Odaítélve
    10/12/2019
  • Mai nap
    31/08/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Thomas More Mechelen-Antwerpen
Miejsce realizacji
NUTS code: BE21 Prov. Antwerpen
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: BE212 Arr. Mechelen
Gazdasági ágazat (fő CPV)
39110000 Siedziska, krzesła i produkty z nimi związane, i ich części
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Liczba części zamówienia
9
Numer referencyjny oferty
Thomas More-TM/OP/2019-014-F03_0
Opis

Raamovereenkomst meubilair (zowel binnen- als buitenmeubilair) – gunning.

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://eten.publicprocurement.be/etendering/viewWorkspacesBasedOnExtUrl.do?wsName=Thomas+More-TM%2FOP%2F2019-014-F02
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Zamówienie obejmuje sporządzenie umowy ramowej
Umowa ramowa z several podmioty gospodarcze
Warunki otwarcia ofert (data)
20/08/2019 11:00
Place of performance
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.