Publications Office of the EU
Eksploatacja budowli piętrzących dla potrzeb retencjonowania wody w korytach rzek zlokalizowanych na terenie Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej Lublin, Zarząd Zlewni Zamość - 4 części - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że kody CPV wywodzą się z tekstu procedury

Eksploatacja budowli piętrzących dla potrzeb retencjonowania wody w korytach rzek zlokalizowanych na terenie Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej Lublin, Zarząd Zlewni Zamość - 4 części

  • Opublikowano
    13/03/2024
  • Termin
    15/04/2024
  • Otwarcie ofert
    15/04/2024
  • Odaítélve
    04/06/2024
  • Mai nap
    01/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie
Miejsce realizacji
NUTS code: Wiele miejsc realizacji
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: PL911 Miasto Warszawa
Gazdasági ágazat (fő CPV)
90721800 Usługi ochrony przed naturalnym ryzykiem lub zagrożeniami
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
140,382.24 PLN
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
100,755.39 PLN
Szczegóły zamieszczono przy każdej części zamówienia
Liczba części zamówienia
4
Numer referencyjny oferty
L.ROZ.2710.5.2024
Opis

Przedmiotem zamówienia jest Eksploatacja budowli piętrzących dla potrzeb retencjonowania wody w korytach rzek zlokalizowanych na terenie działania Zarządu Zlewni Zamość, Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Lublinie. Zamawiający podzielił zamówienie na 4 części, każda część stanowi oddzielny przedmiot za-mówienia. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla danej części zamówienia zawierają: Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót (Załącznik nr 6 do SWZ); Przedmiary robót (Załączniki Nr 6.1 - 6.4 do SWZ), Opis przedmiotu zamówienia (Załącznik Nr 8 do SWZ).

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://www.przetargi.wody.gov.pl
Oferty można składać
Składanie dokumentów drogą elektroniczną: wymagane
https://www.przetargi.wody.gov.pl
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
15/04/2024 09:15
Place of performance
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.