Publications Office of the EU
Réaménagement des quais de l'Odet - lot 4 éclairage/ SLT et lot 5 aménagements paysagers. - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Réaménagement des quais de l'Odet - lot 4 éclairage/ SLT et lot 5 aménagements paysagers.

  • Opublikowano
    08/01/2025
  • Termin
    07/02/2025
  • Otwarcie ofert
    07/02/2025
  • Odaítélve
    27/05/2025
  • Mai nap
    03/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Works
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Ville de Quimper
Miejsce realizacji
NUTS code: Wiele miejsc realizacji
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: FRH02 Finistère
Gazdasági ágazat (fő CPV)
45316110 Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
1,949,284.40 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Liczba części zamówienia
2
Numer referencyjny oferty
0G24017
Opis

Réaménagement des quais de l'Odet - lot 4 éclairage/ SLT et lot 5 aménagements paysagers.

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://marches.megalis.bretagne.bzh/
Oferty można składać
Składanie dokumentów drogą elektroniczną: wymagane
https://marches.megalis.bretagne.bzh/
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
07/02/2025 15:30
Place of performance
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.