Publications Office of the EU
Włochy-Teramo: Usługi zarządzania parkingami - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Włochy-Teramo: Usługi zarządzania parkingami

  • Opublikowano
    17/05/2021
  • Termin
    16/06/2021
  • Otwarcie ofert
    17/06/2021
  • Odaítélve
    19/05/2022
  • Mai nap
    02/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
COMUNE DI TERAMO
Miejsce realizacji
NUTS code: ITF12 Teramo
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: ITF12 Teramo
Gazdasági ágazat (fő CPV)
98351000 Usługi zarządzania parkingami
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
6,016,000.00 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
6,016,000.00 EUR
Numer referencyjny oferty
Brak
Opis

Con Deliberazione di Giunta Comunale n. 316 del 28/11/2020 e successive determine a contrarre n. 635 del 16.04.2021 e n. 667 del 23.04.2021 questa Stazione Appaltante ha deciso di affidare in concessione il “Servizio di gestione della sosta a pagamento su aree scoperte pubbliche e di uso pubblico del Comune di Teramo”, comprensivo del servizio di ingegneria e architettura relativo a: “Aggiornamento del Piano Urbano del Traffico e Piano Urbano della mobilità sostenibile nell'ambito della Concessione di servizi per la gestione parcheggi a pagamento del Comune di Teramo”, ai sensi dell’art.183, comma 15, del D.Lgs.50/2016, con diritto di prelazione a favore del soggetto promotore, come meglio specificato nella proposta e nel progetto preliminare, presentati dal soggetto promotore Società Cooperativa Sociale Easy Help e posti a base di gara.

Sposób składania ofert
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału muszą być złożone na adres:
Oficjalna nazwa: Comune di Teramo
Adres pocztowy: via Carducci 33
Miejscowość: Teramo
Kod NUTS: ITF12
Kod pocztowy: 64100
Kraj: ITA
Główny adres: www.comune.teramo.it
Drogą elektroniczną:
www.crabruzzo.pro-q.it
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
17/06/2021 09:30
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
6,016,000.00 EUR
Ostateczna wartość zakontraktowana
6,016,000.00 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: EASY HELP Società Cooperativa Sociale
Adres pocztowy:
Miejscowość: RECANATI
Kod pocztowy:
Kraj: ITA
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.