Publications Office of the EU
Niemcy-Düsseldorf: Papier toaletowy, chusteczki higieniczne, ręczniki do rąk i serwety - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Niemcy-Düsseldorf: Papier toaletowy, chusteczki higieniczne, ręczniki do rąk i serwety

  • Opublikowano
    11/04/2014
  • Termin
    30/05/2014
  • Otwarcie ofert
    30/05/2014
  • Odaítélve
    04/08/2014
  • Mai nap
    03/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Landeshauptstadt Düsseldorf, Der Oberbürgermeister, Stadtbetrieb Zentrale Dienste
Miejsce realizacji
NUTS code: DEA11 Düsseldorf, Kreisfreie Stadt
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: Brak
Gazdasági ágazat (fő CPV)
90911200 Usługi sprzątania budynków
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
6,456,830.00 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
1,308,386.08 EUR
Szczegóły zamieszczono przy każdej części zamówienia
Liczba części zamówienia
17
Numer referencyjny oferty
16/10-2014-0092
Opis

Lieferung von Hygieneartikeln für die Dienststellen der Landeshauptstadt Düsseldorf in 2 Losen.
Die Lieferung erfolgt frei Verwendungsstelle zu bis zu 90 Dienststellen und ca. 450 Objekten.

Sposób składania ofert
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału muszą być złożone na adres:
Oficjalna nazwa: Landeshauptstadt Düsseldorf, Der Oberbürgermeister – Bauverwaltungsamt – Submissionsstelle
Adres pocztowy: Brinckmannstraße 5, 3. Etage, Zimmer 3161
Miejscowość: Düsseldorf
Kod pocztowy: 40225
Kraj: DEU
Oferty można składać
Submission for one or more lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Zamówienie obejmuje sporządzenie umowy ramowej
Ogłoszenie obejmuje zamówienie publiczne
Warunki otwarcia ofert (data)
30/05/2014 10:00
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.