Publications Office of the EU
Norwegia-Stavanger: Usługi sprzątania/czyszczenia miejsc noclegowych, budynków i okien - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Norwegia-Stavanger: Usługi sprzątania/czyszczenia miejsc noclegowych, budynków i okien

  • Opublikowano
    25/02/2017
  • Termin
    27/03/2017
  • Otwarcie ofert
    27/03/2017
  • Odaítélve
    02/05/2017
  • Mai nap
    04/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
Yes
Nabywca
Universitetet i Stavanger
Miejsce realizacji
NUTS code: Wiele miejsc realizacji
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: NO0 Norge
Gazdasági ágazat (fő CPV)
90911000 Usługi sprzątania/czyszczenia miejsc noclegowych, budynków i okien
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
50,000,000.00 NOK
Numer referencyjny oferty
ANSK 04/17
Opis

The University of Stavanger (UiS) has signed a framework agreement for cleaning services. The agreement will run for 3 years with an option for 1 plus 1 year extension.

Sposób składania ofert
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału muszą być złożone na adres:
Oficjalna nazwa: Universitetet i Stavanger
Krajowy numer ewidencyjny: 971 564 679
Adres pocztowy: Kjell Arholms gt. 41
Miejscowość: Stavanger
Kod NUTS: NO04
Kod pocztowy: 4036
Kraj: NOR
Osoba wyznaczona do kontaktów: Espen Haavardsholm
Główny adres: http://www.uis.no
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Zamówienie obejmuje sporządzenie umowy ramowej
Umowa ramowa z single podmioty gospodarcze
Warunki otwarcia ofert (data)
27/03/2017 12:00
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
Brak
Ostateczna wartość zakontraktowana
50,000,000.00 NOK
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Proclean AS
Adres pocztowy: Luramyrveien 63
Miejscowość: Sandnes
Kod pocztowy: 4391
Kraj: NOR
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.