Publications Office of the EU
Finlandia-Oulu: Usługi w zakresie napraw i konserwacji i podobne usługi osprzętu dróg i innego sprzętu - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Finlandia-Oulu: Usługi w zakresie napraw i konserwacji i podobne usługi osprzętu dróg i innego sprzętu

  • Opublikowano
    27/03/2020
  • Termin
    15/05/2020
  • Otwarcie ofert
    15/05/2020
  • Odaítélve
    22/09/2020
  • Mai nap
    02/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
Yes
Nabywca
Oulun Infra -liikelaitos
Miejsce realizacji
NUTS code: FI1D9 Pohjois-Pohjanmaa
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: FI1D9 Pohjois-Pohjanmaa
Gazdasági ágazat (fő CPV)
50230000 Usługi w zakresie napraw i konserwacji i podobne usługi osprzętu dróg i innego sprzętu
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
1,500,000.00 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
1,598,146.00 EUR
Numer referencyjny oferty
OUKA/2447/02.08.01/2020
Opis

Ritaharju–Kuivasjärvi alueiden ympärivuotinen katujen ja viheralueiden hoitourakka.

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://tarjouspalvelu.fi/ouka?id=279653&tpk=aea1274c-2f06-44bb-99ac-7f278fd09161
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
15/05/2020 13:00
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
1,500,000.00 EUR
Ostateczna wartość zakontraktowana
1,598,146.00 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Oulun Konetyö Oy
Adres pocztowy: Kaulaintie 5
Miejscowość: Oulu
Kod pocztowy: FI-90420
Kraj: FIN
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.