Publications Office of the EU
Grecja-Ierapetra: Olej napędowy - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że kody CPV wywodzą się z tekstu procedury

Grecja-Ierapetra: Olej napędowy

  • Odaítélve
    25/06/2018
  • Mai nap
    01/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Brak
Miejsce realizacji
NUTS code: Brak
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: Brak
Gazdasági ágazat (fő CPV)
09134100 Olej napędowy
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
16,110.08
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
277,442.56
Numer referencyjny oferty
Brak
Opis

Προμήθεια καυσίμων Δήμου Ιεράπετρας, έτους 2018.

Sposób składania ofert
Brak
Oferty można składać
Not applicable
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
Brak
Place of performance
Brak
Kod CPV

09134100 - Olej napędowy

09132000 - Benzyna

Kryterium udzielenia zamówienia
Lowest price
Szacunkowa wartość
16,110.08
Ostateczna wartość zakontraktowana
277,442.56
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Κορνιωτάκης Γεώργιος
Adres pocztowy: Ιεράπετρα
Miejscowość: Ιεράπετρα
Kod pocztowy: 722 00
Kraj: GRC
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.