Publications Office of the EU
Francja-Tulle: Roboty budowlane i pomocnicze w zakresie linii telefonicznych i ciągów komunikacyjnych - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że tekst został przetłumaczony automatycznie na język strony

Francja-Tulle: Roboty budowlane i pomocnicze w zakresie linii telefonicznych i ciągów komunikacyjnych

  • Opublikowano
    10/11/2023
  • Termin
    19/12/2023
  • Otwarcie ofert
    19/12/2023
  • Odaítélve
    21/02/2024
  • Mai nap
    31/08/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Works
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Conseil Départemental de la Corrèze
Miejsce realizacji
NUTS code: FRI21 Corrèze
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: FRI21 Corrèze
Gazdasági ágazat (fő CPV)
45232300 Roboty budowlane i pomocnicze w zakresie linii telefonicznych i ciągów komunikacyjnych
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
1,000,000.00 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
1,000,000.00 EUR
Numer referencyjny oferty
2022AFF048
Opis

Kamery ochrony wideo dla terytorium Corezian

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://www.achatpublic.com/sdm/ent/gen/ent_detail.do?PCSLID=CSL_2023_iyByBXgV8X
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Zamówienie obejmuje sporządzenie umowy ramowej
Umowa ramowa z several podmioty gospodarcze
Warunki otwarcia ofert (data)
19/12/2023 13:00
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
1,000,000.00 EUR
Ostateczna wartość zakontraktowana
1,000,000.00 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: AXIONE
Adres pocztowy:
Miejscowość: Malakoff
Kod pocztowy: 92240
Kraj:
Oficjalna nazwa: SERFIM TIC
Adres pocztowy:
Miejscowość: Vénissieux
Kod pocztowy: 69633
Kraj:
Oficjalna nazwa: SDEL Limousin Quercy / CITEOS
Adres pocztowy:
Miejscowość: Malemort
Kod pocztowy: 19360
Kraj:
Oficjalna nazwa: SPIE CityNetworks
Adres pocztowy:
Miejscowość: SAINT DENIS
Kod pocztowy: 93287
Kraj:
Oficjalna nazwa: INEO INFRACOM / INEO RÉSEAUX / ATS
Adres pocztowy:
Miejscowość: DIJON
Kod pocztowy: 21000
Kraj:
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.