Publications Office of the EU
Dania-Vejen: Wyroby rękodzielnicze i artystyczne - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Dania-Vejen: Wyroby rękodzielnicze i artystyczne

  • Opublikowano
    22/08/2018
  • Anulowano
    04/09/2018
  • Otwarcie ofert
    24/09/2018
  • Mai nap
    02/09/2026
Status
Canceled
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Vejen Kommune
Miejsce realizacji
NUTS code: DK03 Syddanmark
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: DK03 Syddanmark
Gazdasági ágazat (fő CPV)
37800000 Wyroby rękodzielnicze i artystyczne
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
1,600,000.00 DKK
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
Postępowanie zostało zamknięte
Numer referencyjny oferty
18/6564
Opis

Udbud der vedrører levering af Kreative Materialer til Sydjysk Kommuneindkøb.

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://permalink.mercell.com/90020766.aspx
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Zamówienie obejmuje sporządzenie umowy ramowej
Umowa ramowa z single podmioty gospodarcze
Warunki otwarcia ofert (data)
24/09/2018 12:00
Nabywcy
Varde Kommune
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
1,600,000.00 DKK
Ostateczna wartość zakontraktowana
Postępowanie zostało zamknięte
Udzielenie zamówienia
Postępowanie zostało zamknięte
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.