Publications Office of the EU
Czechy-Moravský Krumlov: Usługi architektoniczne, inżynieryjne i pomiarowe - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Czechy-Moravský Krumlov: Usługi architektoniczne, inżynieryjne i pomiarowe

  • Opublikowano
    25/11/2022
  • Termin
    04/01/2023
  • Otwarcie ofert
    04/01/2023
  • Odaítélve
    03/04/2023
  • Mai nap
    01/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Město Moravský Krumlov
Miejsce realizacji
NUTS code: CZ064 Jihomoravský kraj
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: CZ064 Jihomoravský kraj
Gazdasági ágazat (fő CPV)
71250000 Usługi architektoniczne, inżynieryjne i pomiarowe
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
3,840,000.00 CZK
Numer referencyjny oferty
Brak
Opis

Předmětem plnění tohoto zadávacího řízení je: zhotovení projektových dokumentací v dále uvedených stupních (projektová dokumentace v rozsahu pro vydání společného povolení a projektová dokumentace pro provádění stavby), a to v rozsahu podle platného stavebního zákona, tj. předmětem plnění je: zajištění inženýrské činnosti za účelem vydání společného povolení nebo ohlášení stavby; výkon autorského dozoru; veškeré navazující činnosti nezbytné pro vyhotovení projektových dokumentací a získání společného povolení pro budoucí veřejné zakázky stavebních prací s názvem „Revitalizace nám. T.G. Masaryka Moravský Krumlov“.

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://nen.nipez.cz/profil/mestomoravskykrumlov
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
04/01/2023 08:00
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
Brak
Ostateczna wartość zakontraktowana
3,840,000.00 CZK
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Atelier 99 s.r.o.
Adres pocztowy: Purkyňova 71/99
Miejscowość: Brno, Královo Pole
Kod pocztowy: 612 00
Kraj: CZE
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.