Publications Office of the EU
Francja-Grand-Quevilly: Książki biblioteczne - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francja-Grand-Quevilly: Książki biblioteczne

  • Opublikowano
    22/09/2023
  • Termin
    19/10/2023
  • Otwarcie ofert
    20/10/2023
  • Odaítélve
    26/12/2023
  • Mai nap
    01/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
Yes
Nabywca
commune de le grand quevilly
Miejsce realizacji
NUTS code: FRD22 Seine-Maritime
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: FRD22 Seine-Maritime
Gazdasági ágazat (fő CPV)
22113000 Książki biblioteczne
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
361,200.00 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
257,200.00 EUR
Szczegóły zamieszczono przy każdej części zamówienia
Liczba części zamówienia
6
Numer referencyjny oferty
23034 à 23039
Opis

la présente consultation est lancée selon une procédure d'appel d'offres ouvert en application des articles R.2124-2-1° et R.2131-16-1°, R.2161-1 à R.2161-5, R.2162-1 à R.2162-6 du Code de la Commande Publique.Les marchés qui découleront de la présente consultation sont décomposés comme suit :-Lot 1 : Livres reliés-lot 2 : Livres et livres audio-lot 3 : Documents sonores-lot 4 : Documents vidéo-lot 5 : Partitions-Lot 6 : Livres numériquesces marchés sont des accords-cadres mono attributaire à bons de commandes avec montants Ht minimum et maximum par an

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://www.mpe76.fr/
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Zamówienie obejmuje sporządzenie umowy ramowej
Umowa ramowa z single podmioty gospodarcze
Warunki otwarcia ofert (data)
20/10/2023 10:00
Place of performance
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.