Publications Office of the EU
Lieferung von 10 Stück Klein-LKW in 4 Losen - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Lieferung von 10 Stück Klein-LKW in 4 Losen

  • Opublikowano
    17/12/2024
  • Termin
    16/01/2025
  • Otwarcie ofert
    16/01/2025
  • Odaítélve
    12/03/2025
  • Mai nap
    01/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Landesstraßenbaubehörde Sachsen-Anhalt - Zentrale
Miejsce realizacji
NUTS code: Wiele miejsc realizacji
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: DEE03 Magdeburg, Kreisfreie Stadt
Gazdasági ágazat (fő CPV)
34144700 Pojazdy użyteczności publicznej
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
562,232.20 EUR
Szczegóły zamieszczono przy każdej części zamówienia
Liczba części zamówienia
4
Numer referencyjny oferty
Z231-031-2024
Opis

Lieferung von 10 Fahrzeugen zur baulichen und betrieblichen Unterhaltung von Bundes-, Landes- und Kreisstraßen im Zuständigkeitsbereich der Landesstraßenbaubehörde Sachsen-Anhalt

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
www.evergabe-online.de
Oferty można składać
Składanie dokumentów drogą elektroniczną: wymagane
www.evergabe-online.de
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
16/01/2025 10:01
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.