Publications Office of the EU
Norwegia-Oslo: Roboty budowlane - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Norwegia-Oslo: Roboty budowlane

  • Opublikowano
    15/05/2018
  • Termin
    18/06/2018
  • Anulowano
    26/09/2018
  • Mai nap
    01/09/2026
Status
Canceled
Rodzaj zamówienia
Works
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Statens vegvesen
Miejsce realizacji
NUTS code: NO0A2 Vestland
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: NO0A2 Vestland
Gazdasági ágazat (fő CPV)
45000000 Roboty budowlane
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
1.00 NOK
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
Postępowanie zostało zamknięte
Numer referencyjny oferty
17/223068
Opis

The background for the procurement is the Norwegian Public Roads Administration´s plans for a new Sotra Connection between Bergen and Fjell municipalities and the need to free-up areas for the new road.
The existing high-voltage cables (aerial cables) are to be replaced with cables that go through cable tunnels, as well as under a bridge. The relaying includes the 132 kV Breivik-Litlesotra and 300 kV Fana-Litlesotra cables on the stretch between Breivik and Litlesotra transformer station. In order to cross the fjord, the cables must be laid in cable tunnels under the existing Sotra bridge.
This contract is for work that shall be carried out on the existing Sotra bridge.
Separate competitions have been previously announced for the delivery and drawing of the cables, as well as a previously announced competition for the construction of cable tunnels and shafts on both sides of Sotra bridge.

Sposób składania ofert
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału muszą być złożone na adres:
Oficjalna nazwa: Statens vegvesen
Krajowy numer ewidencyjny: 971 032 081
Adres pocztowy: Postboks 8142 Dep
Miejscowość: Oslo
Kod NUTS: NO051
Kod pocztowy: 0033
Kraj: NOR
Osoba wyznaczona do kontaktów: Gunnar Gjæringen
Główny adres: http://www.vegvesen.no
Drogą elektroniczną:
http://eu.eu-supply.com/app/rfq/rwlentrance_s.asp?PID=211558&B=VEGVESEN
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
18/06/2018 12:00
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
Lowest price
Szacunkowa wartość
1.00 NOK
Ostateczna wartość zakontraktowana
Postępowanie zostało zamknięte
Udzielenie zamówienia
Postępowanie zostało zamknięte
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.