Publications Office of the EU
Verbandsgemeinde Altenkirchen-Flammersfeld - Gebäude und Inventarversicherung - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Verbandsgemeinde Altenkirchen-Flammersfeld - Gebäude und Inventarversicherung

  • Opublikowano
    29/11/2024
  • Termin
    17/12/2024
  • Otwarcie ofert
    17/12/2024
  • Odaítélve
    02/01/2025
  • Mai nap
    31/08/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Verbandsgemeindeverwaltung Altenkirchen-Flammersfeld
Miejsce realizacji
NUTS code: Wiele miejsc realizacji
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: DEB13 Altenkirchen (Westerwald)
Gazdasági ágazat (fő CPV)
66510000 Usługi ubezpieczeniowe
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
141,428.73 EUR
Numer referencyjny oferty
54/2024
Opis

Die Verbandsgemeinde Altenkirchen-Flammersfeld schreibt die Gebäude- und Inventarversicherungen der verbandsgemeindeeigenen Objekte und der Objekte ihrer 67 Ortsgemeinden (inkl. der Kreisstadt Altenkirchen) aus. Die Versicherung sieht eine feste Vertragslaufzeit von drei Jahren, mit einer einjährigen Verlängerungsoption, vor. Versicherungsbeginn ist der 01.01.2025, 0:00 Uhr. Die Versicherungslaufzeit endet regulär zum 31.12.2027, 24:00 Uhr, kann aber stillschweigend, bis spätestens zum 31.12.2028, 24:00 Uhr, verlängert werden. Eine Objektliste und eine Schadensliste ist den Vergabeunterlagen zu entnehmen.

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://www.subreport.de/E61383336
Oferty można składać
Składanie dokumentów drogą elektroniczną: dozwolone
https://www.subreport.de/E61383336
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
17/12/2024 10:30
Kryterium udzielenia zamówienia
Wertungskriterium Preis
Szacunkowa wartość
Brak
Ostateczna wartość zakontraktowana
141,428.73 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Provinzial Rheinland Versicherung AG
Adres pocztowy:
Miejscowość: Düsseldorf
Kod pocztowy: 40591
Kraj:
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.