Publications Office of the EU
Belgia-Perwez: Różne meble i wyposażenie - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Belgia-Perwez: Różne meble i wyposażenie

  • Opublikowano
    13/03/2020
  • Termin
    09/04/2020
  • Otwarcie ofert
    09/04/2020
  • Odaítélve
    14/10/2020
  • Mai nap
    03/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Association chapitre XII «Val d’Orbais»
Miejsce realizacji
NUTS code: BE31 Prov. Brabant wallon
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: BE31 Prov. Brabant wallon
Gazdasági ágazat (fő CPV)
39150000 Różne meble i wyposażenie
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
987,612.31 EUR
Szczegóły zamieszczono przy każdej części zamówienia
Liczba części zamówienia
19
Numer referencyjny oferty
2020-048
Opis

Ensemble total des fournitures d'aménagement et de matériel dans le cadre de l'ouverture d'une nouvelle maison de repos et de soins.

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://eten.publicprocurement.be
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
09/04/2020 18:00
Place of performance
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.