Publications Office of the EU
I-Cagliari: Systemy baz danych - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

I-Cagliari: Systemy baz danych

  • Opublikowano
    09/08/2011
  • Termin
    30/09/2011
  • Odaítélve
    17/11/2011
  • Mai nap
    06/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Brak
Miejsce realizacji
NUTS code: ITG2 Sardegna
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: Brak
Gazdasági ágazat (fő CPV)
48610000 Systemy baz danych
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
320,000.00 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
262,000.00 EUR
Numer referencyjny oferty
Determinazione dell'Amministratore delegato di Sardegna IT S.r.l. c.s.u. n. 74 del 04.08.2011
Opis

L’appalto è stato affidato con gara comunitaria a procedura aperta ai sensi dell’art. 55 del D.Lgs. n. 163/2006; il contratto ha per oggetto l’acquisizione di una fornitura di software tipo Card Management System, servizi di manutenzione e servizi accessori, per la gestione della tessera sanitaria-carta nazionale dei servizi nell’ambito del progetto TS-CNS-INFRA.

Sposób składania ofert
Brak
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Ogłoszenie obejmuje zamówienie publiczne
Warunki otwarcia ofert (data)
Brak
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
320,000.00 EUR
Ostateczna wartość zakontraktowana
262,000.00 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Aruba SpA
Adres pocztowy: località Palazzetto, 4
Miejscowość: Bibbiena
Kod pocztowy: 52011
Kraj: ITA
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.