Publications Office of the EU
Szwecja-Helsingborg: Usługi opracowywania przemysłowego specyficznego oprogramowania - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że tekst został przetłumaczony automatycznie na język strony

Szwecja-Helsingborg: Usługi opracowywania przemysłowego specyficznego oprogramowania

  • Odaítélve
    07/08/2023
  • Mai nap
    02/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Öresundskraft AB
Miejsce realizacji
NUTS code: SE224 Skåne län
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: SE224 Skåne län
Gazdasági ágazat (fő CPV)
72212100 Usługi opracowywania przemysłowego specyficznego oprogramowania
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Numer referencyjny oferty
23/28
Opis

Smart Cable Guard (SCG) to system do ciągłego pomiaru PD online w podziemnych sieciach kablowych średniego napięcia. SCG zapewnia możliwość proaktywnego lokalizowania słabych punktów w naziemnej sieci kablowej (zarówno w kablach, jak i w podstacjach pośrednich), zanim wystąpi awaria z wynikającymi z niej przerwami w dostawie prądu. W przypadkach awarii, które nie są poprzedzone aktywnością PD, SCG może również zlokalizować miejsce awarii.

Sposób składania ofert
Brak
Oferty można składać
Not applicable
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
Brak
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
Not specified
Szacunkowa wartość
Brak
Ostateczna wartość zakontraktowana
Brak
Udzielenie zamówienia
Brak
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.