Publications Office of the EU
Szwecja-Sztokholm: Usługi biur podróży i podobne - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Szwecja-Sztokholm: Usługi biur podróży i podobne

  • Opublikowano
    30/05/2018
  • Termin
    26/07/2018
  • Odaítélve
    31/08/2018
  • Mai nap
    31/08/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
Yes
Nabywca
Sveriges Kommuner och Landsting
Miejsce realizacji
NUTS code: SE Sverige
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: SE Sverige
Gazdasági ágazat (fő CPV)
63510000 Usługi biur podróży i podobne
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
1,526,595.00 SEK
Numer referencyjny oferty
18/14
Opis

Upphandlingen avser resebyråtjänster till SKL:s medarbetare och andra som reser på uppdrag av SKL samt till övriga avropsberättigades medarbetare och andra som reser på uppdrag av övriga avropsberättigade.

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://tendsign.com/doc.aspx?UniqueId=afgqsiwldx&GoTo=Tender
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Zamówienie obejmuje sporządzenie umowy ramowej
Umowa ramowa z single podmioty gospodarcze
Warunki otwarcia ofert (data)
Sprawdź powiązane dokumenty, aby uzyskać szczegółowe informacje
Nabywcy
Vård- och omsogscollege
Pactarb AB
SKL Fastigheter och Service AB
Inera AB
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
Lowest price
Szacunkowa wartość
Brak
Ostateczna wartość zakontraktowana
1,526,595.00 SEK
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Lingmerths Resebyrå Aktiebolag
Adres pocztowy: Box 374
Miejscowość: Nässjö
Kod pocztowy: 571 24
Kraj: SWE
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.