Publications Office of the EU
Zjednoczone Królestwo-Stafford: Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że kody CPV wywodzą się z tekstu procedury

Zjednoczone Królestwo-Stafford: Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej

  • Zapowiedziano
    25/07/2017
  • Opublikowano
    03/10/2017
  • Termin
    01/11/2017
  • Odaítélve
    08/02/2018
  • Mai nap
    06/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Staffordshire County Council
Miejsce realizacji
NUTS code: UKG24 Staffordshire CC
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: UKG24 Staffordshire CC
Gazdasági ágazat (fő CPV)
85000000 Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
70,000,000.00 GBP
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
70,000,000.00 GBP
Numer referencyjny oferty
PC720
Opis

Support For Independent Living In Staffordshire (SILIS) Service.

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://supplierlive.proactisp2p.com
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
Brak
Nabywcy
Stafford Borough Council
Staffordshire Moorlands District Council
Cannock Chase District Council
Newcastle under Lyme Borough Council
Tamworth Borough Council
Tamworth Borough Council
South East Staffordshire and Seisdon Peninsula Clinical Commissioning Group
Cannock Chase Clinical Commissioning Group
Stafford & Surrounds Clinical Commissioning Group
South Staffordshire District Council
Stafford Borough Council
Cannock Chase District Council
North Staffordshire Clinical Commissioning Group and Stoke-on-Trent Clinical Commissioning Group
North Staffordshire Clinical Commissioning Group and Stoke-on-Trent Clinical Commissioning Group
Lichfield District Council
Lichfield District Council
Staffordshire Moorlands District Council
Stafford & Surrounds Clinical Commissioning Group
South Staffordshire District Council
East Staffordshire Borough Council
East Staffordshire Clinical Commissioning Group
Newcastle under Lyme Borough Council
Cannock Chase Clinical Commissioning Group
East Staffordshire Clinical Commissioning Group
South East Staffordshire and Seisdon Peninsula Clinical Commissioning Group
East Staffordshire Borough Council
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
70,000,000.00 GBP
Ostateczna wartość zakontraktowana
70,000,000.00 GBP
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Millbrook Healthcare Ltd
Adres pocztowy: Nutsey Lane, Calmore Industrial Estate, Totton, Hampshire
Miejscowość: Totton
Kod pocztowy: SO40 3XJ
Kraj: GBR
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.