Publications Office of the EU
Francja-Douai: Roboty w zakresie usuwania gleby - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francja-Douai: Roboty w zakresie usuwania gleby

  • Opublikowano
    20/02/2019
  • Termin
    22/03/2019
  • Otwarcie ofert
    22/03/2019
  • Mai nap
    03/09/2026
Status
Zakończono składanie ofert
Rodzaj zamówienia
Works
Przedłużona procedura
No
Nabywca
SIA Habitat
Miejsce realizacji
NUTS code: FRE12 Pas-de-Calais
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: FRE11 Nord
Gazdasági ágazat (fő CPV)
45112000 Roboty w zakresie usuwania gleby
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Numer referencyjny oferty
2019022
Opis

Travaux de réalisation de fouilles archéologiques et de dépollution dans le cadre d'un projet d'aménagement d'environ 72 logements et 17 lots à Carvin route de Carnin
Forme de marché: à tranches.
Attribution d'un marché unique.
Prestations réparties en 6 tranches.
Tranche ferme: fouille de 40 structures funéraires et dépollution du site. Délai de la tranche ferme: (Voir rubrique II.2.7)).

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://agysoft.marches-publics.info
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
22/03/2019 15:00
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
Brak
Ostateczna wartość zakontraktowana
Brak
Udzielenie zamówienia
Brak
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.