Publications Office of the EU
Hiszpania-Vacarisses: Usługi zaprowiantowania innych przedsiębiorstw lub instytucji - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że kody CPV wywodzą się z tekstu procedury

Hiszpania-Vacarisses: Usługi zaprowiantowania innych przedsiębiorstw lub instytucji

  • Zapowiedziano
    08/05/2023
  • Odaítélve
    07/07/2023
  • Mai nap
    01/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
AJUNTAMENT DE VACARISSES
Miejsce realizacji
NUTS code: ES511 Barcelona
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: ES511 Barcelona
Gazdasági ágazat (fő CPV)
Wiele głównych kodów CPV
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
1,160,810.94 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
6.39 EUR
Numer referencyjny oferty
31/2023
Opis

CONCESIÓN DE SERVICIOS PARA LA EXPLOTACIÓN DEL SERVICIO DECOMEDORESESCOLARES DE LOS CENTROS DOCENTES PÚBLICOS DE VACARISSES Y ELSERVICIO DE COMEDOR DE LAS ACTIVIDADES DE VERANO ORGANIZADAS POR ELAYUNTAMIENTO DE VACARISSES

Sposób składania ofert
Brak
Oferty można składać
Not applicable
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
Brak
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
Not applicable
Szacunkowa wartość
1,160,810.94 EUR
Ostateczna wartość zakontraktowana
6.39 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: 7 i TRIA SLU,
Adres pocztowy: Carrer Riu Anoia, 42-54
Miejscowość: EL PRAT DE LLOBREGAT
Kod pocztowy: 08820
Kraj: ESP
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.