Publications Office of the EU
Grecja-Ateny: Usługi sprzątania - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Grecja-Ateny: Usługi sprzątania

  • Odaítélve
    13/01/2014
  • Mai nap
    01/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Brak
Miejsce realizacji
NUTS code: Brak
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: Brak
Gazdasági ágazat (fő CPV)
90910000 Usługi sprzątania
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
480,000.00
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
439,305.57 EUR
Numer referencyjny oferty
8041/6/140
Opis

Παροχή υπηρεσιών καθαριότητας στις κτιριακές εγκαταστάσεις στέγασης Αστυνομικών Υπηρεσιών της Διεύθυνσης Αστυνομίας Αθηνών για το χρονικό διάστημα από 1.2.2014 έως 31.12.2014

Sposób składania ofert
Brak
Oferty można składać
Not applicable
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
Brak
Place of performance
Brak
Kryterium udzielenia zamówienia
Lowest price
Szacunkowa wartość
480,000.00
Ostateczna wartość zakontraktowana
439,305.57 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: ‘' ANAΞ Ανώνυμη Εταιρία Εμπορίου & Παροχής Υπηρεσιών'' με Δ.Τ. ‘' ΑΝΑΞ Α.Ε.‘'
Adres pocztowy: Φλέμινγκ 8
Miejscowość: Τρίκαλα
Kod pocztowy: 421 00
Kraj: GRC
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.