Publications Office of the EU
„Modernizacja drogi krajowej nr 4 (DN4) w km 7+564 – km 11+715” – projekt i wykonanie - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że kody CPV wywodzą się z tekstu procedury

- oznacza, że tekst został przetłumaczony automatycznie na język strony

„Modernizacja drogi krajowej nr 4 (DN4) w km 7+564 – km 11+715” – projekt i wykonanie

  • Odaítélve
    08/08/2024
  • Mai nap
    05/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Works
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Administratia Publica Locala Orasul Popesti - Leordeni
Miejsce realizacji
NUTS code: Wiele miejsc realizacji
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: RO322 Ilfov
Gazdasági ágazat (fő CPV)
45233140 Roboty drogowe
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
63,550,908.00 RON
Numer referencyjny oferty
10
Opis

Celem zamówienia jest opracowanie dokumentacji techniczno-ekonomicznej na etapie autoryzacji wykonania robót (DTAC), projektu technicznego (PT) i szczegółów wykonania (DE), weryfikacja poświadczona wymaganiami jakościowymi projektu, pomoc techniczna ze strony projektanta oraz wykonanie następujących obiektów: - Poszerzenie DN4 - Kanalizacja pluwialna - Oświetlenie publiczne Kroki wymagane do realizacji inwestycji są określone przez: Etap I - Opracowanie dokumentacji technicznej polegającej na opracowaniu dokumentacji technicznej niezbędnej do uzyskania pozwoleń/umów, opracowanie dokumentów niezbędnych do uzyskania pozwolenia na budowę, opracowanie TP, DDE, PAC, POE zgodnie z postanowieniami Decyzji Rządu Rumunii nr 907/2016 w sprawie etapów opracowania i ramowej treści dokumentacji techniczno-ekonomicznej związanej z celami/projektami inwestycji finansowanych ze środków publicznych, z późniejszymi zmianami i uzupełnieniami; Etap II - pomoc techniczna projektanta podczas realizacji robót; Etap III - Wykonanie robót budowlanych (rozpocznie się dopiero po wykonaniu usług sporządzenia dokumentacji do uzyskania pozwoleń/umów, dokumentacji do uzyskania pozwolenia na budowę, usług opracowania projektu technicznego, szczegółów wykonania oraz kontroli jakości technicznej projektu technicznego). TERMINY WNIOSKÓW O UJAWNIENIE PRZED TERMINEM PRZEDŁOŻENIA: Wykonawcy będą mogli zwrócić się o wyjaśnienia dotyczące dokumentacji przetargowej do terminu 20 dni przed terminem składania ofert, tak aby odpowiedź instytucji zamawiającej została wysłana co najmniej 10 dni przed terminem składania ofert.

Sposób składania ofert
Brak
Oferty można składać
Brak
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
Brak
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
Planul de implementare a contractului
Szacunkowa wartość
Brak
Ostateczna wartość zakontraktowana
63,550,908.00 RON
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: ACVATOT
Adres pocztowy:
Miejscowość: Bucuresti
Kod pocztowy: 021101
Kraj:
Oficjalna nazwa: WAYDESIGNSOLUTION S.R.L.
Adres pocztowy:
Miejscowość: Bucuresti
Kod pocztowy: 014019
Kraj:
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.