Publications Office of the EU
Hiszpania-Barakaldo: Jednorazowe, niechemiczne artykuły medyczne i hematologiczne - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Hiszpania-Barakaldo: Jednorazowe, niechemiczne artykuły medyczne i hematologiczne

  • Opublikowano
    10/05/2021
  • Termin
    09/06/2021
  • Otwarcie ofert
    10/06/2021
  • Mai nap
    06/09/2026
Status
Zakończono składanie ofert
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
Yes
Nabywca
Osakidetza
Miejsce realizacji
NUTS code: ES213 Bizkaia
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: ES España
Gazdasági ágazat (fő CPV)
33141000 Jednorazowe, niechemiczne artykuły medyczne i hematologiczne
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Numer referencyjny oferty
2021/01048
Opis

Adquisición de material de osteosíntesis para la OSI Barakaldo-Sestao.
Se ofertan treinta y dos lotes (ver Pliegos Técnicos).

Sposób składania ofert
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału muszą być złożone na adres:
Oficjalna nazwa: Osakidetza
Krajowy numer ewidencyjny: S5100023J
Adres pocztowy: Avenida Miranda, 5
Miejscowość: Barakaldo
Kod NUTS: ES
Kod pocztowy: 48902
Kraj: ESP
Osoba wyznaczona do kontaktów: Agurne Insunza
Główny adres: https://www.contratacion.euskadi.eus/informacion-general-perfil-contratante/w32-kpeperfi/es/?idioma=es
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
10/06/2021 12:00
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
Brak
Ostateczna wartość zakontraktowana
Brak
Udzielenie zamówienia
Brak
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.