Publications Office of the EU
Polska-Warszawa: Usługi czyszczenia i opróżniania kanałów ściekowych - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polska-Warszawa: Usługi czyszczenia i opróżniania kanałów ściekowych

  • Opublikowano
    15/10/2013
  • Termin
    26/11/2013
  • Otwarcie ofert
    26/11/2013
  • Odaítélve
    20/12/2013
  • Mai nap
    02/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Miasto Stołeczne Warszawa – Zarząd Dróg Miejskich
Miejsce realizacji
NUTS code: Brak
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: Brak
Gazdasági ágazat (fő CPV)
90640000 Usługi czyszczenia i opróżniania kanałów ściekowych
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
1,828,268.60 PLN
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
1,122,564.30 PLN
Numer referencyjny oferty
DZP/68/PN/52/13
Opis

Konserwacja i modernizacja urządzeń odwadniających drogi krajowe, wojewódzkie i powiatowe na terenie m.st. Warszawy.

Sposób składania ofert
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału muszą być złożone na adres:
Oficjalna nazwa: Zarząd Dróg Miejskich
Adres pocztowy: ul. Chmielna 120
Miejscowość: Warszawa
Kod pocztowy: 00-801
Kraj: POL
Osoba wyznaczona do kontaktów: Kancelaria
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Ogłoszenie obejmuje zamówienie publiczne
Warunki otwarcia ofert (data)
26/11/2013 11:00
Place of performance
Brak
Kryterium udzielenia zamówienia
Lowest price
Szacunkowa wartość
1,828,268.60 PLN
Ostateczna wartość zakontraktowana
1,122,564.30 PLN
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: SPECTARE s.c.
Adres pocztowy: Obrońców Tobruku 25 m. 144
Miejscowość: Warszawa
Kod pocztowy: 01-494
Kraj: POL
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.