Publications Office of the EU
Niemcy-Monachium: Drzwi przesuwane - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Niemcy-Monachium: Drzwi przesuwane

  • Opublikowano
    28/11/2015
  • Termin
    11/01/2016
  • Otwarcie ofert
    11/01/2016
  • Odaítélve
    22/02/2016
  • Mai nap
    01/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Works
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Städt. Klinikum München GmbH – VOB-/VOF-Stelle
Miejsce realizacji
NUTS code: DE212 München, Kreisfreie Stadt
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: Brak
Gazdasági ágazat (fő CPV)
44221230 Drzwi przesuwane
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
29,750.00 EUR
Numer referencyjny oferty
VOB15-096-KN
Opis

Klinikum Neuperlach;
Bestandsoptimierung und Funktionsverbesserung 3.BA;
Gewerk 18.1: Schiebetüranlagen und Durchblickfenster für Intensivbereiche.

Sposób składania ofert
Brak
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Ogłoszenie obejmuje zamówienie publiczne
Warunki otwarcia ofert (data)
11/01/2016 13:00
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
Lowest price
Szacunkowa wartość
Brak
Ostateczna wartość zakontraktowana
29,750.00 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Negraszus e. K. STS Sondertüren & Sicherheitstechnik
Adres pocztowy: Genthiner Str. 1A
Miejscowość: Parchen
Kod pocztowy: 39307
Kraj: DEU
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.