Publications Office of the EU
Konserwacja profilaktyczna, naprawy awaryjne i części zamienne do sprzętu medycznego przez General Electric Medical Systems, Ulrich Medical Systems, MIPM i Konica Minolta III - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że kody CPV wywodzą się z tekstu procedury

- oznacza, że tekst został przetłumaczony automatycznie na język strony

Konserwacja profilaktyczna, naprawy awaryjne i części zamienne do sprzętu medycznego przez General Electric Medical Systems, Ulrich Medical Systems, MIPM i Konica Minolta III

  • Odaítélve
    26/12/2023
  • Mai nap
    31/08/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
SIA „Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīca”
Miejsce realizacji
NUTS code: Wiele miejsc realizacji
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: LV006 Rīga
Gazdasági ágazat (fő CPV)
50000000 Usługi naprawcze i konserwacyjne
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
1,370,000.00 EUR
Numer referencyjny oferty
RAKUS 2023/93S
Opis

Konserwacja profilaktyczna, naprawy awaryjne i części zamienne do sprzętu medycznego przez General Electric Medical Systems, Ulrich Medical Systems, MIPM i Konica Minolta
III

Sposób składania ofert
Brak
Oferty można składać
Brak
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
Brak
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
Cena
Szacunkowa wartość
Brak
Ostateczna wartość zakontraktowana
1,370,000.00 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: SIA “TRADINTEK”
Adres pocztowy:
Miejscowość: Rīga
Kod pocztowy: LV-1010
Kraj:
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.