Publications Office of the EU
Bułgaria-Sofia: Przełączniki elektryczne - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Bułgaria-Sofia: Przełączniki elektryczne

  • Opublikowano
    05/12/2014
  • Termin
    03/02/2015
  • Otwarcie ofert
    06/02/2015
  • Odaítélve
    30/04/2015
  • Mai nap
    31/08/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Brak
Miejsce realizacji
NUTS code: BG България (Bulgaria)
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: Brak
Gazdasági ágazat (fő CPV)
31221000 Przełączniki elektryczne
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
1,100,000.00 BGN
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
392,902.00 BGN
Numer referencyjny oferty
ЦУ/2014/140
Opis

Поръчката е за доставка на основни дистанционни и надлъжно—диференциални релейни защити за електропроводи 110 kV, резервни максималнотокови релейни защити за електропроводи 110 kV, диференциални защити за шинни системи 110 kV, максималнотокови защити за присъединения СН и приложен софтуер за работа, настройка и конфигурация на устройствата.

Sposób składania ofert
Brak
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
06/02/2015 14:00
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
Lowest price
Szacunkowa wartość
1,100,000.00 BGN
Ostateczna wartość zakontraktowana
392,902.00 BGN
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: „Алстом грид клон България“ КЧТ, ЕИК 131210414
Adres pocztowy: бул. „Ситняково“ № 47А
Miejscowość: София
Kod pocztowy: 1505
Kraj: BGR
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.