Publications Office of the EU
Niderlandy-Zaandam: Usługi zarządzania listami płac - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Niderlandy-Zaandam: Usługi zarządzania listami płac

  • Opublikowano
    13/05/2022
  • Termin
    24/06/2022
  • Odaítélve
    24/08/2022
  • Mai nap
    01/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
Yes
Nabywca
Omgevingsdienst Noordzeekanaalgebied
Miejsce realizacji
NUTS code: NL Nederland
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: NL Nederland
Gazdasági ágazat (fő CPV)
79211110 Usługi zarządzania listami płac
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
310,000.00 EUR
Numer referencyjny oferty
2022/0510WMA
Opis

De Opdracht betreft het uitvoeren van de salarisadministratie. Inschrijver dient de Opdracht uit te voeren conform het Programma van Eisen.
Binnen Omgevingsdienst Noordzeekanaalgebied wordt er gewerkt met AFAS voor zowel de Financiële administratie, HR-administratie, Inkoop administratie en salarisadministratie. Opdrachtnemer zal via AFAS haar activiteiten moeten uitvoeren.

Sposób składania ofert
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału muszą być złożone na adres:
Oficjalna nazwa: Omgevingsdienst Noordzeekanaalgebied
Krajowy numer ewidencyjny: 62244275
Adres pocztowy: Ebbehout 31 B4.03
Miejscowość: ZAANDAM
Kod NUTS: NL
Kod pocztowy: 1507EA
Kraj: NLD
Osoba wyznaczona do kontaktów: Ramon Nieuwenhuizen
Główny adres: http://www.odnzkg.nl
Drogą elektroniczną:
https://www.tenderned.nl/tenderned-web/aankondiging/detail/publicatie/akid/62b16f3987ed6e63fd38f34b735f891d
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
Sprawdź powiązane dokumenty, aby uzyskać szczegółowe informacje
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
Brak
Ostateczna wartość zakontraktowana
310,000.00 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: IJK B.V.
Adres pocztowy: Vlamovenweg 4
Miejscowość: HELMOND
Kod pocztowy: 5708JV
Kraj: NLD
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.