Publications Office of the EU
Otwarte postępowanie o udzielenie zamówienia, zgodnie z art. 71 dekretu ustawodawczego nr 36/2023, na platformę telematyczną spółki w celu udzielenia „usługi pomocniczej” na rzecz ASP Ragusa na okres trzech lat, z możliwością przedłużenia o rok pierwszy - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że tekst został przetłumaczony automatycznie na język strony

Otwarte postępowanie o udzielenie zamówienia, zgodnie z art. 71 dekretu ustawodawczego nr 36/2023, na platformę telematyczną spółki w celu udzielenia „usługi pomocniczej” na rzecz ASP Ragusa na okres trzech lat, z możliwością przedłużenia o rok pierwszy

  • Opublikowano
    03/08/2026
  • Mai nap
    06/09/2026
  • Termin
    22/09/2026
  • Otwarcie ofert
    23/09/2026
Status
Opublikowano
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
AZIENDA SANITARIA PROVINCIALE DI RAGUSA
Miejsce realizacji
NUTS code: Wiele miejsc realizacji
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: ITG18 Ragusa
Gazdasági ágazat (fő CPV)
85000000 Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
13,835,202.00 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Numer referencyjny oferty
Brak
Opis

Otwarte postępowanie o udzielenie zamówienia, zgodnie z art. 71 dekretu ustawodawczego nr 36/2023, na platformę telematyczną spółki w celu udzielenia „usługi pomocniczej” na rzecz ASP Ragusa na okres trzech lat, z możliwością przedłużenia o rok pierwszy

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://app.albofornitori.it/alboeproc/albo_aspragusa
Oferty można składać
Składanie dokumentów drogą elektroniczną: wymagane
https://app.albofornitori.it/alboeproc/albo_aspragusa
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
23/09/2026 09:30
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
Kryterium:
Rodzaj: quality
Opis: punteggio massimo qualità 70 punti; punteggio massimo prezzo 30 punti
Współczynnik ważenia (wartość procentowa, dokładna) :
Szacunkowa wartość
13,835,202.00 EUR
Ostateczna wartość zakontraktowana
Brak
Udzielenie zamówienia
Brak
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.