Publications Office of the EU
Niemcy-Drezno: Usługi leśnictwa - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Niemcy-Drezno: Usługi leśnictwa

  • Opublikowano
    28/07/2021
  • Termin
    23/08/2021
  • Otwarcie ofert
    23/08/2021
  • Odaítélve
    24/11/2021
  • Mai nap
    06/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
Yes
Nabywca
Landeshauptstadt Dresden, GB Umwelt und Kommunalwirtschaft, Amt f. Stadtgrün u. Abfallwirtschaft
Miejsce realizacji
NUTS code: DED21 Dresden, Kreisfreie Stadt
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: DED21 Dresden, Kreisfreie Stadt
Gazdasági ágazat (fő CPV)
77200000 Usługi leśnictwa
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
0.08 EUR
Numer referencyjny oferty
2021-674-00001
Opis

Baumpflege an Bäumen in öffentlichen Grünanlagen, Schulen, Sportstätten und sonstigen kommunalen Liegenschaften; Straßenbäume; Bäume im städtischen Forst und an Gewässern 2. Ordnung

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
www.evergabe.de
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Zamówienie obejmuje sporządzenie umowy ramowej
Umowa ramowa z several podmioty gospodarcze
Warunki otwarcia ofert (data)
23/08/2021 15:00
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
Lowest price
Szacunkowa wartość
Brak
Ostateczna wartość zakontraktowana
0.08 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Dipl. Ing. Dieter Rotzsch, Fugensanierung und Baumdienst GmbH
Adres pocztowy: Zeiss-Abbe-Str 6
Miejscowość: Dresden
Kod pocztowy: 01108
Kraj: DEU
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.