Publications Office of the EU
ÚVN – VoFN Praha – technologia medyczna – zakup – sterylizator parowy - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że kody CPV wywodzą się z tekstu procedury

- oznacza, że tekst został przetłumaczony automatycznie na język strony

ÚVN – VoFN Praha – technologia medyczna – zakup – sterylizator parowy

  • Opublikowano
    11/07/2025
  • Termin
    11/08/2025
  • Anulowano
    12/02/2026
  • Mai nap
    01/09/2026
Status
Anulowano
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Ústřední vojenská nemocnice - Vojenská fakultní nemocnice Praha
Miejsce realizacji
NUTS code: Wiele miejsc realizacji
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: CZ010 Hlavní město Praha
Gazdasági ágazat (fő CPV)
33100000 Urządzenia medyczne
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
5,276,800.00 CZK
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
Postępowanie zostało zamknięte
Numer referencyjny oferty
17635/2025-ÚVN
Opis

• Sterylizator parowy - Przedmiotem VZ jest dostawa 2 sterylizatorów parowych - Częścią przedmiotu wykonania jest również zapewnienie bezpłatnej gwarancji i 8-letniej obsługi pogwarancyjnej oferowanego urządzenia.

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://nen.nipez.cz/profil/UVN
Oferty można składać
Składanie dokumentów drogą elektroniczną: wymagane
https://nen.nipez.cz/profil/UVN
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
Brak
Kryterium udzielenia zamówienia
Kryterium: cena zařízení
Rodzaj: price
Opis: nejnižší cena
Współczynnik ważenia (wartość procentowa, dokładna) : 80
Kryterium: cena za servis
Rodzaj: price
Opis: nejnižší cena
Współczynnik ważenia (wartość procentowa, dokładna) : 20
Szacunkowa wartość
5,276,800.00 CZK
Ostateczna wartość zakontraktowana
Postępowanie zostało zamknięte
Udzielenie zamówienia
Postępowanie zostało zamknięte
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.