Publications Office of the EU
Laboratorijas mēbeļu piegāde - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Laboratorijas mēbeļu piegāde

  • Opublikowano
    18/04/2025
  • Termin
    27/05/2025
  • Otwarcie ofert
    27/05/2025
  • Odaítélve
    08/07/2025
  • Mai nap
    02/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Pārtikas drošības, dzīvnieku veselības un vides zinātniskais institūts "BIOR"
Miejsce realizacji
NUTS code: Wiele miejsc realizacji
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: LV006 Rīga
Gazdasági ágazat (fő CPV)
39180000 Meble laboratoryjne
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
212,055.00
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
169,776.00 EUR
Szczegóły zamieszczono przy każdej części zamówienia
Liczba części zamówienia
3
Numer referencyjny oferty
BIOR2025/9/AK
Opis

Laboratorijas mēbeļu piegāde

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/142462
Oferty można składać
Składanie dokumentów drogą elektroniczną: dozwolone
https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/142462
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
27/05/2025 14:00
Place of performance
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.