Publications Office of the EU
Niemcy-Burg: Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Niemcy-Burg: Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych

  • Zapowiedziano
    31/10/2015
  • Opublikowano
    26/12/2015
  • Termin
    02/02/2016
  • Otwarcie ofert
    02/02/2016
  • Odaítélve
    20/04/2016
  • Mai nap
    03/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Works
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Stadt Burg
Miejsce realizacji
NUTS code: DEE06 Jerichower Land
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: Brak
Gazdasági ágazat (fő CPV)
77310000 Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
2,035,270.42 EUR
Numer referencyjny oferty
60 21 20.818-A
Opis

Garten- und Landschaftsbauarbeiten Flickschuparkpark.

Sposób składania ofert
Brak
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Ogłoszenie obejmuje zamówienie publiczne
Warunki otwarcia ofert (data)
02/02/2016 10:00
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
Brak
Ostateczna wartość zakontraktowana
2,035,270.42 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Otto Kittel GmbH & Co. KG
Adres pocztowy: OT Zorbau, Bayerische Straße 2
Miejscowość: Lützen
Kod pocztowy: 06686
Kraj: DEU
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.