Publications Office of the EU
SERVICIO DE MANTENIMIENTO DE LOS SISTEMAS DE CCTV Y CONTROL DE ACCESOS EN PUERTOS DE GESTIÓN DIRECTA DE LA AGENCIA PÚBLICA DE PUERTOS DE ANDALUCÍA - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

SERVICIO DE MANTENIMIENTO DE LOS SISTEMAS DE CCTV Y CONTROL DE ACCESOS EN PUERTOS DE GESTIÓN DIRECTA DE LA AGENCIA PÚBLICA DE PUERTOS DE ANDALUCÍA

  • Zapowiedziano
    26/01/2024
  • Opublikowano
    20/02/2024
  • Termin
    03/04/2024
  • Otwarcie ofert
    12/04/2024
  • Odaítélve
    25/10/2024
  • Mai nap
    03/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
AGENCIA PÚBLICA DE PUERTOS DE ANDALUCÍA
Miejsce realizacji
NUTS code: Wiele miejsc realizacji
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: ES61 Andalucía
Gazdasági ágazat (fő CPV)
50610000 Usługi w zakresie napraw i konserwacji sprzętu bezpieczeństwa
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
926,358.03
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
182,306.19 EUR
Numer referencyjny oferty
CONTR 2024 0000150957
Opis

Por parte de la Agencia Pública de Puertos de Andalucía, se requiere la contratación de unos servicios que permitan mantener los sistemas y equipos de Control de Accesos y CCTV en los puertos de Gestión Directa, con el máximo de operatividad y vida útil.

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://sirecftdpriexp.chap.junta-andalucia.es/licitacion-electronica/index.action
Oferty można składać
Składanie dokumentów drogą elektroniczną: wymagane
https://sirecftdpriexp.chap.junta-andalucia.es/licitacion-electronica/index.action
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
12/04/2024 11:00
Kryterium udzielenia zamówienia
Kryterium:
Rodzaj: price
Opis: PROPOSICIÓN ECONÓMICA
Współczynnik ważenia (wartość procentowa, dokładna) : 50
Kryterium:
Rodzaj: quality
Opis: PERSONAS TECNICAS DE CAMPO (TC) ADICIONALES AL MÍNIMO EXIGIDO EN EL PPT
Współczynnik ważenia (wartość procentowa, dokładna) : 20
Kryterium:
Rodzaj: quality
Opis: CERTIFICACIONES DEL PERSONAL TÉCNICO ADSCRITO AL CONTRATO
Współczynnik ważenia (wartość procentowa, dokładna) : 5
Kryterium:
Rodzaj: quality
Opis: STOCK DE EQUIPAMIENTO DE CCTV Y CONTROL DE ACCESOS
Współczynnik ważenia (wartość procentowa, dokładna) : 25
Szacunkowa wartość
926,358.03
Ostateczna wartość zakontraktowana
182,306.19 EUR
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.