Publications Office of the EU
Szwecja-Uppsala: Różne przyrządy do badań lub testowania - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Szwecja-Uppsala: Różne przyrządy do badań lub testowania

  • Odaítélve
    25/03/2019
  • Mai nap
    01/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Sveriges Lantbruksuniversitet
Miejsce realizacji
NUTS code: SE224 Skåne län
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: SE121 Uppsala län
Gazdasági ágazat (fő CPV)
38900000 Różne przyrządy do badań lub testowania
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
1,200,910.00
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
1,200,910.00 SEK
Numer referencyjny oferty
SLU ua 2019.2.4.4-1355
Opis

The supplier undertakes to deliver one (1) automated digital PCR system with ability to do absolute quantification of DNA and RNA without the use of a standard curve to the Swedish University of Agricultural Sciences (SLU).
SLU has the intention to buy an instrument, QX200 Droplet Digital PCR Reader with Automated Droplet Generator (Auto DG). SLU has found that the QX200 Droplet Digital PCR Reader with Automated Droplet Generator (Auto DG) is the only instrument that can be used for an upcoming project.
Please inform SLU in case your company can offer an instrument with equivalent characteristics to the QX200 Droplet Digital PCR Reader with Automated Droplet Generator (Auto DG).

Sposób składania ofert
Brak
Oferty można składać
Not applicable
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
Brak
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
Not specified
Szacunkowa wartość
1,200,910.00
Ostateczna wartość zakontraktowana
1,200,910.00 SEK
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: BioRad Laboratories AB
Adres pocztowy:
Miejscowość: Sundbyberg
Kod pocztowy:
Kraj: SWE
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.