Publications Office of the EU
Roczne pobieranie próbek w 460–530 punktach pomiarowych wód podziemnych w kraju związkowym Szlezwik-Holsztyn - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że tekst został przetłumaczony automatycznie na język strony

Roczne pobieranie próbek w 460–530 punktach pomiarowych wód podziemnych w kraju związkowym Szlezwik-Holsztyn

  • Opublikowano
    20/02/2024
  • Termin
    28/03/2024
  • Otwarcie ofert
    02/04/2024
  • Odaítélve
    03/05/2024
  • Mai nap
    06/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Land Schleswig-Holstein vertreten durch das Landesamt für Umwelt endvertreten durch die Gebäudemanagement Schleswig-Holstein AöR
Miejsce realizacji
NUTS code: Wiele miejsc realizacji
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: DEF0B Rendsburg-Eckernförde
Gazdasági ágazat (fő CPV)
90733000 Usługi związane ze skażeniem wód
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
818,637.00 EUR
Numer referencyjny oferty
ZV-M5-24-0212000-412.06
Opis

Aby wdrożyć „ogólne rozporządzenie administracyjne w sprawie wyznaczania obszarów zanieczyszczonych azotanami i obszarów eutrofizowanych (AVV Territory Determination – AVV GeA)”, co do zasady we wszystkich punktach pomiarowych sieci wyznaczania należy określić zawartość nadmiaru azotu, aby móc wyciągnąć wnioski na temat pierwotnej ilości azotanów wprowadzanych do wód podziemnych. W niniejszym dochodzeniu należy również uwzględnić dalsze punkty pomiarowe operacyjnej sieci pomiarowej zgodnie z EUWRRL. Do badania konieczne jest wykwalifikowane pobieranie próbek i późniejsza analiza gazów: azotu (N2) i argonu (Ar) w wodach podziemnych (metoda N2/Ar). Ponieważ denitryfikacja występuje tylko w obecności pewnych warunków w wodach gruntowych, w wyniku czego uwalniane są proklety reakcji denitryfikacji, konieczne jest poznanie stężeń innych składników w celu oceny wyników. W związku z tym próbki wód podziemnych należy również zbadać pod kątem głównych składników określonych w załączniku. Wyniki analizy są oceniane i zestawiane zgodnie z zalecaną metodą.

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://www.meinauftrag.rib.de
Oferty można składać
Składanie dokumentów drogą elektroniczną: wymagane
https://www.meinauftrag.rib.de
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
02/04/2024 10:00
Kryterium udzielenia zamówienia
Preis
Szacunkowa wartość
Brak
Ostateczna wartość zakontraktowana
818,637.00 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: AGROLAB Potsdam GmbH
Adres pocztowy:
Miejscowość: Potsdam
Kod pocztowy: 14473
Kraj:
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.