Publications Office of the EU
Procedura aperta per affidamento di accordo quadro per servizi di ingegneria di ambito strutturale afferenti alla progettazione, in relazione ad alcuni interventi del Piano delle opere olimpiche - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Procedura aperta per affidamento di accordo quadro per servizi di ingegneria di ambito strutturale afferenti alla progettazione, in relazione ad alcuni interventi del Piano delle opere olimpiche

  • Opublikowano
    10/09/2024
  • Termin
    25/09/2024
  • Otwarcie ofert
    25/09/2024
  • Odaítélve
    17/03/2025
  • Mai nap
    01/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
SocietàInfrastrutture Milano Cortina 2020 2026 S.p.A.
Miejsce realizacji
NUTS code: Wiele miejsc realizacji
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: ITI43 Roma
Gazdasági ágazat (fő CPV)
71250000 Usługi architektoniczne, inżynieryjne i pomiarowe
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
1,000,000.00 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
800,000.00 EUR
Numer referencyjny oferty
Brak
Opis

Procedura aperta per affidamento dell'accordo quadro, con un solo operatore economico, avente ad oggetto l'esecuzione dei servizi di ingegneria di ambito strutturale afferenti alla progettazione, in relazione ad alcuni degli interventi previsti dal D.P.C.M. dell8.09.2023, recante il Piano complessivo delle opere olimpiche, in capo alla Societàinfrastrutture Milano Cortina 2020-2026 S.p.A

Sposób składania ofert
Brak
Oferty można składać
Składanie dokumentów drogą elektroniczną: eu.europa.publications.PublicProcurement.electronic.submission.not-allowed
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Zamówienie obejmuje sporządzenie umowy ramowej
Warunki otwarcia ofert (data)
25/09/2024 12:01
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
Kryterium:
Rodzaj: quality
Opis: A. ESPERIENZE SIMILARI PER SERVIZI DI PROGETTAZIONE (RECUPERO STRUTTURALE COMPLESSI MONUMENTALI
Współczynnik ważenia (wartość procentowa, dokładna) : 10
Kryterium:
Rodzaj: quality
Opis: B.ESPERIENZE SIMILARI PER SERVIZI DI PROGETTAZIONE (OPERE D'ARTE MAGGIORI)
Współczynnik ważenia (wartość procentowa, dokładna) : 10
Kryterium:
Rodzaj: quality
Opis: C. TIPOLOGIA DEI SERVIZI
Współczynnik ważenia (wartość procentowa, dokładna) : 20
Kryterium:
Rodzaj: quality
Opis: D. Adeguatezza della struttura tecnico organizzativa
Współczynnik ważenia (wartość procentowa, dokładna) : 28
Kryterium:
Rodzaj: quality
Opis: E. PARITA' DI GENERE
Współczynnik ważenia (wartość procentowa, dokładna) : 2
Kryterium:
Rodzaj: price
Opis: Prezzo
Współczynnik ważenia (wartość procentowa, dokładna) : 30
Szacunkowa wartość
1,000,000.00 EUR
Ostateczna wartość zakontraktowana
800,000.00 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: STUDIO CALVI BEAM SRL
Adres pocztowy:
Miejscowość: PAVIA (PV)
Kod pocztowy: 27100
Kraj:
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.