Publications Office of the EU
Usługa sprzątania pomieszczeń biurowych w Rejonie w Lesznie, Obwodzie Drogowym w Kąkolewie, Obwodzie Drogowym w Śmiglu, Obwodzie Drogowym w Górce o łącznej powierzchni 692,93 m2 - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Usługa sprzątania pomieszczeń biurowych w Rejonie w Lesznie, Obwodzie Drogowym w Kąkolewie, Obwodzie Drogowym w Śmiglu, Obwodzie Drogowym w Górce o łącznej powierzchni 692,93 m2

  • Opublikowano
    04/04/2024
  • Termin
    10/05/2024
  • Otwarcie ofert
    10/05/2024
  • Odaítélve
    13/06/2024
  • Mai nap
    04/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad
Miejsce realizacji
NUTS code: Wiele miejsc realizacji
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: PL415 Miasto Poznań
Gazdasági ágazat (fő CPV)
90911200 Usługi sprzątania budynków
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
175,915.69 PLN
Numer referencyjny oferty
O/PO.D-3.2421.4.2024
Opis

Usługa sprzątania pomieszczeń biurowych: Rejon w Lesznie, ul. Energetyków 12, 64-100 Leszno - o powierzchni pomieszczeń - 265,53 m2, Obwód Drogowy w Kąkolewie, ul. Przemysłowa 8, 64-121 Kąkolewo - o powierzchni pomieszczeń – 179,00 m2, Obwód Drogowy w Śmiglu, Nietążkowo ul. Leśna 53, 64-030 Śmigiel - o powierzchni pomieszczeń – 126,90 m2, Obwód Drogowy w Górce, Górka 26, 63-740 Kobylin o powierzchni pomieszczeń – 121,50 m2. Usługi sprzątania polegające na odkurzaniu, myciu różnych powierzchni z wykładaniem środków czystości w sanitariatach oraz myciu okien raz na pół roku.

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://gddkia.eb2b.com.pl
Oferty można składać
Składanie dokumentów drogą elektroniczną: wymagane
https://gddkia.eb2b.com.pl
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
10/05/2024 10:00
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
Kryterium:
Rodzaj: price
Opis: Waga kryterium wynosi 60 pkt
Współczynnik ważenia (wartość procentowa, dokładna) : 60
Kryterium:
Rodzaj: quality
Opis: Opis: Aspekt Społeczny (A) Maksymalna ilość punktów wynosi 20 pkt. będzie rozpatrywany na podstawie zaświadczenia potwierdzającego zatrudnienie przynajmniej 1 osoby do wykonywania usługi sprzątania w ramach umowy osób przyjętych z Urzędu Pracy. Waga kryterium wynosi 20 pkt
Współczynnik ważenia (wartość procentowa, dokładna) : 20
Kryterium:
Rodzaj: quality
Opis: Opis „Jakość Usług” (J) Maksymalna ilość punktów wynosi 20 pkt. Oferta, w której Wykonawca zapewni i wyznaczy dodatkową osobę „koordynatora”, Waga kryterium wynosi 20 pkt
Współczynnik ważenia (wartość procentowa, dokładna) : 20
Szacunkowa wartość
Brak
Ostateczna wartość zakontraktowana
175,915.69 PLN
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: PUH CLEANEX Waldemar Rogodziński
Adres pocztowy:
Miejscowość: Konin
Kod pocztowy: 62-510
Kraj:
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.