Publications Office of the EU
PL-Kamień Pomorski: Olej napędowy - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że kody CPV wywodzą się z tekstu procedury

PL-Kamień Pomorski: Olej napędowy

  • Odaítélve
    14/01/2011
  • Mai nap
    01/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Brak
Miejsce realizacji
NUTS code: Brak
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: Brak
Gazdasági ágazat (fő CPV)
09134100 Olej napędowy
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
2,150,908.95
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
2,150,908.95 PLN
Numer referencyjny oferty
2010-156889
Opis

Sukcesywna dostawa oleju napędowego, benzyny bezołowiowej PB95, produktów ropopochodnych oraz płynów eksploatacyjnych.

Sposób składania ofert
Brak
Oferty można składać
Not applicable
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Zamówienie obejmuje sporządzenie umowy ramowej
Warunki otwarcia ofert (data)
Brak
Place of performance
Brak
Kod CPV

09134100 - Olej napędowy

09132000 - Benzyna

09200000 - Ropa naftowa, węgiel i produkty naftowe

Kryterium udzielenia zamówienia
Lowest price
Szacunkowa wartość
2,150,908.95
Ostateczna wartość zakontraktowana
2,150,908.95 PLN
Udzielenie zamówienia
Brak
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.