Publications Office of the EU
Umowa ramowa w sprawie badań geotechnicznych, hydraulicznych i badań zanieczyszczeń. - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że tekst został przetłumaczony automatycznie na język strony

Umowa ramowa w sprawie badań geotechnicznych, hydraulicznych i badań zanieczyszczeń.

  • Opublikowano
    06/06/2025
  • Termin
    25/06/2025
  • Odaítélve
    04/12/2025
  • Mai nap
    04/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
SNCF RESEAU
Miejsce realizacji
NUTS code: Wiele miejsc realizacji
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: FR106 Seine-Saint-Denis
Gazdasági ágazat (fő CPV)
71332000 Geotechniczne usługi inżynieryjne
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
7,616,750.00 EUR
Numer referencyjny oferty
2025DOS0466685
Opis

Ta jednorazowa umowa ramowa z formularzami zamówień dotyczy badań geotechnicznych, hydraulicznych i badań zanieczyszczeń dla sektora marsylskiego. Jej czas trwania wynosi osiem (8) lat i jest zawierana bez minimalnego zobowiązania, ale z maksymalnym zobowiązaniem pod względem wartości wyszczególnionym w niniejszym zawiadomieniu.

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://sncf.bravosolution.com/web/login.html
Oferty można składać
Składanie dokumentów drogą elektroniczną: wymagane
https://sncf.bravosolution.com/web/login.html
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Zamówienie obejmuje sporządzenie umowy ramowej
Warunki otwarcia ofert (data)
Brak
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
Brak
Szacunkowa wartość
Brak
Ostateczna wartość zakontraktowana
7,616,750.00 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Sté FONDASOL
Adres pocztowy:
Miejscowość: Avignon
Kod pocztowy: 84140
Kraj:
Oficjalna nazwa: Sté ABO-ERG GEOTECHNIQUE
Adres pocztowy:
Miejscowość: La Seyne-sur-Mer
Kod pocztowy: 83500
Kraj:
Oficjalna nazwa: Sté GINGER CEBTP
Adres pocztowy:
Miejscowość: JACOU
Kod pocztowy: 34830
Kraj:
Oficjalna nazwa: ANTEA GROUP
Adres pocztowy:
Miejscowość: AUBAGNE
Kod pocztowy: 13676
Kraj:
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.