Publications Office of the EU
Zamówienia publiczne na cyfryzację działalności na poziomie Instytutu Medycyny Sądowej w Bukareszcie w ramach projektu „Cyfryzacja Narodowego Instytutu Medycyny Sądowej” - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że kody CPV wywodzą się z tekstu procedury

- oznacza, że tekst został przetłumaczony automatycznie na język strony

Zamówienia publiczne na cyfryzację działalności na poziomie Instytutu Medycyny Sądowej w Bukareszcie w ramach projektu „Cyfryzacja Narodowego Instytutu Medycyny Sądowej”

  • Opublikowano
    15/09/2025
  • Termin
    22/09/2025
  • Otwarcie ofert
    22/09/2025
  • Odaítélve
    28/01/2026
  • Mai nap
    31/08/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Institutul National de Medicina Legala Mina Minovici
Miejsce realizacji
NUTS code: Wiele miejsc realizacji
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: RO321 Bucureşti
Gazdasági ágazat (fő CPV)
30200000 Urządzenia komputerowe
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
2,395,935.00 RON
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
2,244,406.80 RON
Szczegóły zamieszczono przy każdej części zamówienia
Liczba części zamówienia
5
Numer referencyjny oferty
1
Opis

Ogólny cel, do którego przyczynia się dostarczanie produktów • opracowanie zintegrowanego systemu zarządzania kryminalistyką i przepływem informacji (program rejestracji), co znacznie skróci czas oczekiwania wnioskodawców • aktualizacja oprogramowania i sprzętu komputerowego w celu umożliwienia efektywnej pracy nad nowo opracowanymi systemami • opracowanie programu zarządzania informacją i kryminalistyką, który jest gotowy do połączenia z innymi podobnymi systemami (takimi jak krajowa sieć kryminalistyczna) • integracja szkoleniowa w chmurze rządowej • opracowanie elektronicznych interfejsów do otrzymywania informacji od pacjentów, organów sądowych, szpitali i innych jednostek służby zdrowia, Ministerstwa Zdrowia, Ministerstwa Publicznego, Ministerstwa Sprawiedliwości, Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i odpowiednich struktur • przygotowanie interfejsu eksportu informacji i ich przekazywanie beneficjentom • szkolenie personelu w celu zwiększenia ogólnych i szczegółowych umiejętności cyfrowych • rozwój infrastruktury sieci Ethernet lub Wi-Fi – poprzez zakup niezbędnego sprzętu zgodnie z nowym planem projektowania (rujce/przełączniki/bezprzewodowe punkty dostępu itp.). Wdrożenie infrastruktury sieciowej ma zasadnicze znaczenie dla efektywnego funkcjonowania laboratorium, a także dla ułatwienia komunikacji między urządzeniami. Czas realizacji Systemu Zarządzania/Produktów może zostać zmieniony za zgodą stron wyłącznie w przypadku przedłużenia okresu realizacji projektu w wyniku ewentualnego przedłużenia terminu realizacji RRP. Liczba dni, do których można zwrócić się o wyjaśnienia przed upływem terminu składania ofert/kandydatów, wynosi 20 dni, w związku z czym informacje te są automatycznie przejmowane w ogłoszeniu o zamówieniu. Instytucja zamawiająca odpowie w sposób jasny i kompletny na wszystkie wnioski o wyjaśnienia/dodatkowe informacje zarejestrowane w terminie, nie później niż jedenasty dzień przed terminem składania ofert, zgodnie z przepisami art. 160 i 161 ustawy nr 98/2016 o zamówieniach publicznych.

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://www.e-licitatie.ro
Oferty można składać
Składanie dokumentów drogą elektroniczną: wymagane
https://www.e-licitatie.ro
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
22/09/2025 14:00
Place of performance
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.